Hakkımızda

Beramax Olarak E-Ticaret Yazılımları, Google Ads reklamları, SEO ve tüm dijital medya araçları üzerinde profesyonel çalışmalarla müşterilerimize başarılı sistemler oluşturuyoruz.

Sunduğumuz çalışmalarla internet üzerinde sipariş hacminizi genişletiyor, müşterilerimiz ile birlikte her gün daha geniş potansiyellere hizmet sağlıyoruz.

Beramax E-Ticaret Bir  projesidir 2005 yılında kurulmuş ve birçok farklı sektörden markaların, dijital platformlarda çözüm ortağı olarak hizmetlerine devam etmektedir. Firmamız müşterilerine sunmuş olduğu çalışmalarda, görsel tasarımı yüksek, hızlı çalışan, analiz edilebilen, e-ticaret sistemleri ve kurumsal web tasarım hizmetleri geliştirmektedir..

Hizmet sunduğu markaların kurumsal kültürüne uygun tasarım çözümleri ile e-ticaret ve web projelerinin yanı sıra dijital platformlarda Adwords reklamları, Seo çalışmaları, sosyal medya çalışmaları yürütmektedir.

E-Ticaret'te İlk Sırada Siz Olun...

E-Ticaret Web Yazılım müşterilerine sunduğu kaliteli teknik destek imkanları ile ürün yükleme,
ürün fotoğraflama, reklam çalışmaları ve dijital medya ile ilgili aklınıza gelecek tüm ayrıntılarda size tam destek sunmaktadır.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.